Přeprava Osob - Taxi Praha Ruzyně

Mercedes E Class

Naše společnost disponuje 20 vozy Mercedes Benz třídy E a S. Všechny vozy jsou staré jen několik let a jsou v perfektním technickém stavu.

Všechny naše služby zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků.

Mercedes S Class

Vozy jsou klimatizované, čisté, vybavené rádiem s CD, navigačním systémem a některé nabízí i sledování TV nebo DVD.Využijte našich služeb a uvidíte, že Vás nezklameme, jako jsme nezklamali řadu jiných společností a celebrit.

Profesionální řidiči

Naši řidiči mají reprezentativní vystupování, jezdí ve společenském obleku, hovoří minimálně jedním světovým jazykem, několik let pracují v oboru a znají dobře celou Prahu.


Kromě letištních transferů (odvoz hotelových hostů na letiště i z něj) si lze limuzíny pronajmout na svatby, firemní akce, konference, výlety a exkurze.

Platební možnosti

Naše společnost akceptuje platební karty, hotovostní platby v CZK, EUR a GBP a platby přes službu PayPal. Všechny ceny jsou předem dané, takže vždy platíte již smluvenou cenu. Neúčtujeme přistavení vozu ani nástupní sazbu, neplatíte žádné provozní čekání.


Po příletu na letiště

Po příletu na pražské letiště a po průchodu celnicí a zónou pro výdej zavazadel budou cestující přivítáni řidičem držícím kartičku s Vaším jménem.

Nabízené služby odráží potřeby zákazníků, kteří se v dnešní době orientují zejména na styl, pohodlí a luxus ať už pro chvíle ojedinělé (pronájem limuzín na svatby), nebo pro běžné dopravní potřeby.